CivilJob kezdőoldal

Fizetett állások, önkéntes pozíciók
a civil szektorban

 Loader...

Állás:

Kampánykoordinátor

Hirdető: AMNESTY INTERNATIONAL MAGYARORSZÁG

Ceginfo:   Több infó...

Elvárások

Feladat: A munkakör célja: A magyar társadalom mozgósítása az Amnesty International Magyarország kampánycéljaival összhangban, kiemelt hangsúlyt fektetve az aktuális tematikus kampányokra, amelyek jelenleg: az emberi jogok védelmezőiről szóló „Bátorság”, az LMBTI emberek jogegyenlőségéért küzdő és különösen a Transz* emberek helyzetével foglalkozó „Az légy, aki vagy”, a menekültek nemzetközi védelmével foglalkozó „I welcome” kampányokra. A kampánykoordinátor feladata az Amnesty hazai emberi jogi kampányainak megtervezése, lebonyolítása és végrehajtása.

Elvárások: (I) Szakmai elvárások - van felsőfokú végzettséged (humán, kommunikációs, pr, vagy egyéb területeken); - ismersz különböző kampánytechnikákat és módszereket; - legalább 1 éves szakmai tapasztalatod van hasonló munkakörben akár a civil akár a for profit szférában; - képes vagy mások munkáját koordinálni, irányítani, delegálni – amennyiben szükséges; - képes vagy költségtervezésre és pénzügyi beszámolók készítésére; - tudsz struktúrákban és hosszú távú tervezésben gondolkodni; - nem okoz gondot saját munkád megszervezése, az önálló tervezés és végrehajtás; - folyamatosan értékeled munkádat, és szükség esetén változtatsz rajta; - mindig betartod a határidőket; - vannak alapvető emberi jogi ismereteid és tájékozott vagy a bel- és külpolitikai eseményekkel kapcsolatban (II) Kommunikációs készség - szeretsz nyüzsögni, megtalálod a megfelelő hangot bárkivel, bármilyen kommunikációs csatornán keresztül; - kapcsolat- és hálózatépítésben proaktív vagy; - tudsz kérni, és nem riadsz vissza az elutasításoktól sem; - képes vagy mobilizálni másokat, hogy csatlakozzanak az Amnestyhez; - magabiztosan kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt, mind szóban, mind írásban (III) Személyes készségek - proaktív vagy és elhivatott az emberi jogok iránt; - csapatban szeretsz dolgozni, de nem ijedsz meg akkor sem, ha egyedül kell felépítened valamit; - terveiddel és ötleteiddel tudsz másokat is inspirálni, motiválni; - másokkal való közös munkavégzésed során képes vagy aktívan bevonni mindenkit; - céltudatos vagy és sikerorientált; - tudod, hogy az adminisztráció is a munkád részét képezi; - lelkesedésed magával ragadó

Amit kínálunk: Határozatlan idejű munkaszerződés Teljes munkaidő – napi 8 óra, 3 hónap próbaidővel Munkabér: bruttó 320.000 Ft Munkakezdés időpontja: a kiválasztást követően azonnal, de várhatóan 2017. augusztusában JELENTKEZÉS MÓDJA: angol és magyar önéletrajzzal, valamint az alábbi linken található jelentkezési lappal: http://www.amnesty.hu/allasok

Részletek

Munkavégzés helye: Budapest

Várható munkakezdés: 2017-08-14

Munkaidő: Teljes

Távmunkában végezhető?: Nem

Jelentkezési adatok

Jelentkezési határidő: 2017-07-31

Hirdetési kód: kampánykoordinátor2017

Regisztráció nélkül:
Jelentkezéseket a office@amnesty.hu e-mail címre várjuk!

Regisztrált felhasználóknak:

  Keresés

Álláskeresőknek

Civil szervezeteknek

Vállalati CSR